Yükleniyor Lütfen Bekleyin...
info@isingoz.com Tel: 0(364) 213 7639 - 0(364) 224 4291

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi

Curabitur pellentesque neque eget diam posuere porta. Quisque ut nulla at nunc vehicula lacinia. Proin adipiscing porta tellus, ut feugiat nibh adipiscing metus sit amet. In eu justo a felis faucibus ornare vel id metus. Sed hendrerit enim non justo posuere placerat. Phasellus eget purus vel mauris tincidunt tincidunt. Sed et nibh tortor. Nunc faucibus pellentesque facilisis.

Sed hendrerit enim non justo posuere placerat. Oasellus eget purus vel mauris tincidunt tincidunt. Sed et nibh tortor. Sed hendrerit enim non justo posuere placerat. Phasellus eget purus vel mauris tincidunt tincidunt. Sed et nibh tortors.

Gelişmiş Teknoloji

Uzman Doktorlar

Güler Yüzlü Personel

Özel Işın Göz Hastalıkları Merkezi,
Toplum sağlığının korunması, bireye en üst düzeyde uzmanlaşmış, kaliteli tanı ve tedavi hizmetini, çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyi buluşturarak vermek yanında, üstün nitelikli ve evrensel standartlarda kolay ulaşılabilir, uygun ekonomik koşullarda tıbbi hizmet sunmaktır.

Sağlık hizmetleri konusunda diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde mükemmeli yakalayarak büyümektir.

Mevcut sağlık sorunları veya olabilecek sağlık ihtiyaçlarının karşılanması için, kuruluşlarımıza başvuruda bulunan hastaların beklentilerinin, ilk başvurusunda olduğu gibi her defasında ve zamanında diğer sağlık kuruluşlarına örnek olabilecek bir düzeyde karşılanması Özel Işın Göz Hastanesinin Kalite Politikasıdır.

Hastalarımızın memnuniyeti, çalışanların mutluluğu, kaliteye odaklı olmak, çevreye ve topluma saygı, araştırma ve geliştirme

Personelimiz

Hastalarımız bizim hakkımızda ne diyor?

Scroll to Top